Naujienos

Rinkdami šiukšles rado ir šaudmenį

2022-04-25

Šiemetinėje akcijoje „Darom“ dalyvavo ir Alytaus pataisos namų darbuotojai bei nuteistieji, kuriems suteikta teisė be sargybos ir palydos išeiti iš laisvės atėmimo įstaigos.

Pataisos namų kolektyvas šįkart ėmėsi tvarkyti Alytaus prieigas bei pakeles prie tilto per Nemuną. Berinkdami tradicines tokių vietų šiukšles - padangas, butelius, įvairias popieriaus ir plastiko atliekas - aptiko ir labai neįprastą radinį. Jau iš pirmo žvilgsnio jį suradę Alytaus pataisos namų darbuotojai įtarė, kad tai gali būti šaudmuo. Tose vietose – prie Nemuno ties įvažiavimu į Alytų ir anksčiau neretai būdavo aptinkama ir nuo Antrojo pasaulinio karo laikų, ir iš greta buvusiame sovietinės kariuomenės poligone užsilikusių įvairiausių šaudmenų. Pataisos pareigūnai iš pažiūros spėjo, kad rastas šaudmuo gali būti reaktyvinis prieštankinis granatsvaidis. Jie iškart informavo atsakingas tarnybas ir nuo radinio saugiai atsitraukė palikdami jį saugoti atvykusiems Alytaus policijos pareigūnams.

Tiesa, prieš tai akcijos dalyviai spėjo nusifotografuoti šalia surasto trofėjaus. Ypač dėl įvykio buvo susijaudinę nuteistieji. Jiems toks nuotykis netikėtai paįvairino kasdienybę. Todėl ėmė teirautis, kuomet vėl galėtų dalyvauti panašioje tvarkymosi ir šiukšlių rinkimo akcijoje. Bausmę įkalinimo įstaigoje atliekantys žmonės nusivylė, sužinoję, kad kita akcija vyks tik po metų, bet pasiryžo laukti, kad ir vėl prisijungtų.

 

Administracija
 

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. balandžio 25 d. 20:25
 

Dėl pasimatymų kreiptis telefonu 8 315 511 33