Naujienos

Alytaus pataisos namų 65 metų veiklos minėjimo šventė

2022-05-16

Alytaus pataisos namų darbuotojai 2022 m. gegužės 13 d. minėjo įstaigos įkūrimo 65-ąsias metines. Alytaus pataisos namai įsteigti 1957 m. gegužės 7 d. tuometis Vidaus reikalų ministerijos vadovas Gailevičius pasirašė įsakymą Nr. 054, pagal kurį 1957 m. gegužės 15 d. Alytuje buvo įkurta Pataisos darbų kolonija Nr. 4. Vėliau ji tapo griežtojo režimo pataisos darbų kolonija šifruotu pavadinimu Įstaiga OČ 12/4. 1992 m. spalio 27 d. pakeista į Pataisos reikalų departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Alytaus griežtojo režimo pataisos darbų koloniją, o 2003 m. gegužės 24 d. – į Alytaus pataisos namus.

Minėdami įstaigos jubiliejų, darbuotojai vyko į Vilnių, kur buvo suorganizuotos trys ekskursijos darbuotojams, pasirinktinai. Vieni darbuotojai kartu su įstaigos direktoriumi, Genadijum Lepiochinu, vyko į buvusį Lukiškių tardymo izoliatorių – kalėjimą, kur susipažino su įstaigos istorija jos praeitimi ir šiandien čia organizuojama veikla. Kiti darbuotojai su direktoriaus pavaduotoju Raimundu Markausku vyko į ekskursiją po Lietuvos Respublikos Seimą. Trečia darbuotojų grupė vyko Valdovų rūmų muziejų. Vėliau darbuotojai vyko į sodybą Trakų rajone, kur buvo suplanuota šventinė programa. Įstaigos vadovas Genadijus Lepiochinas pasveikino visus susirinkusius į gražią šventę, palinkėjo visiems būti vienu stipriu kumščiu, nes mes visi po vieną esame kaip vienos rankos pirštai todėl bendradarbiavimas, ir pagarba vienas kitam yra svarbiausi mūsų nelengvoje tarnyboje.

Kadangi gegužės 13 d. yra ir Buhalterių diena tai šia proga direktorius pasveikino įstaigos buhalteres dalyvavusias šventėje.

Darbuotojai puikiai praleido laiką, pabendravo, pasilinksmino, kai kurie ir susipažino, visiems buvo įteiktos atminimo dovanėlės. Dėkojame visiems dalyvavusiems.

 

Nuo gražių vaizdų pereisime prie gražių minčių, nuo gražių minčių – prie gražių darbų (Platonas). 

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. gegužės 17 d. 14:38
 

Dėl pasimatymų kreiptis telefonu 8 315 511 33