Naujienos

Tęsiamas darbas įgyvendinant ,,Pusiaukelės namų“ projektą“

2015-11-05

Alytaus pataisos namuose lapkričio 3 d. lankėsi svečiai iš Norvegijos Karalystės ir juos lydintys asmenys. Įstaigos darbuotojai parodė patalpas, kuriose įsikurs į Pusiaukelės namus atrinkti nuteistieji. Šiuo metu yra rengiami teisės aktai, vykdomas pastato Ulonų g. 31, Alytuje perėmimo procedūros. Tada planuojama atlikti patalpų rekonstrukcijos darbus, pirkti baldus ir kitus būtinus daiktus bei priemones. Norvegus domino, kiek dirbs pareigūnų ar laisvai samdomų darbuotojų, kiek bus apgyvendinta nuteistųjų, kada žadama atidaryti naujus namus nuteistiesiems. Apsilankę įstaigos vidaus teritorijoje svečiai pabuvojo nuteistųjų valgykloje, nuteistųjų su negalia sektoriuje, darbo zonoje, 1-ame lokaliniame sektoriuje. Domėjosi kaip vykdoma nuteistųjų probacija, apie lygtinio paleidimo sąlygas ir kt.

Įstaigos darbuotojai ir Norvegijos Karalystės atstovai, atsakingi už programos LT14 ,,Pataisos, įskaitant bausmes be įkalinimo“ vykdymą ir toliau tęs dvišalį bendradarbiavimą.

2015 m. lapkričio 3 d. Alytaus pataisos namuose bausmes atlieka 1129 ne pirmą kartą laisvės atėmimu už nusikalstamą veiklą bausti vyrai.

 
 
Informacija atnaujinta 2016 m. sausio 26 d. 13:57
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos