Naujienos

Nuteistųjų pozityvus užimtumas – pažintis su Lietuva

2021-06-10

Skatinant pozityvų užimtumą 2021 m. birželio 9 d. Alytaus pusiaukelės namų nuteistieji kartu su darbuotojais buvo išvykę į pažintinę išvyką Česukų kaimą Varėnos rajoną. Kaimas garsus jame esančia bioenergetine Česukų piramide, dar vadinama „Širdžių šventove“. Ji yra žinoma dėl savo tariamų energetinių galių, kaip teigiama, gydančių ligas, suteikiančių dvasinę pusiausvyrą. Nuteistieji turėjo galimybę pabūti piramidės viduje, bei pajusti tai patys. Taip pat buvo aplankyti Išlaisvinimo kalvos takai ir Vilties švyturys, kur lipant stačiais akmens laiptais įveikiami sunkumai, patiriamas palengvėjimas. Aplankytos Pranašo Elijo ir Šv. Mykolo skulptūros, kur prie vienos iš skulptūrų įrašyti prasmingi žodžiai sustabdė nuteistuosius perskaityti ir susimąstyti:

Mano kelias – tavo kelias,

Jei ieškai grožio, gėrio ir šviesos.

Mano dabartis – tavo rytojus,

Jei sieki džiaugsmo, išminties, tiesos.

Aš – tiltas, jungiantis mane, tave

Ir Dangų su žeme.

Tokia šiandien aukščiausiojo valia.

Tad ženk teisingą žingsnį ir drauge eime.

(Pranašas Elijas)

 

Visi nuteistieji Česukų piramidę aplankė pirmą kartą. Išėję į laisvę žadėjo čia sugrįžti su savo šeimomis ir artimaisiais.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. birželio 10 d. 11:29
 

Į pasimatymus su nuteistaisiais atvykstantys lankytojai turi turėti neigiamą PGR testo atsakymą (atliktą ne anksčiau kaip prieš 48 val.) arba atsivežti greitąjį SARS-COV-2 antigeno testą ir jį atlieka pareigūno/darbuotojo akivaizdoje.

Daugiau informacijos rasite čia

Dėl pasimatymų kreiptis telefonu 8 315 511 33

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?