Naujienos

Vasara su futbolo komanda „Dainava“

2021-07-19

Praeitą savaitę Alytaus pataisos namuose gausus būrys futbolo komandos „Dainava“ atstovų svečiavosi nuteistųjų futbolo aikštelėje, kur buvo sužaistos sutrumpintos draugiškos futbolo rungtynės. Kadangi norinčių žaisti futbolą buvo daug, o komandų skaičius ribotas, kiti nuteistieji galėjo susirungti trumpose rungtyse (baudinių spardymas į vartus, žongliravimas ir kt.).

Rungtynių tikslas nebuvo laimėti ar pralaimėti, o prasmingai praleisti laiką užsiimant pozityvia veikla. Renginio metu nuteistieji galėjo išbandyti jėgas skirtingose rungtyse. Klubas „Dainava“ atvyko ne tuščiomis rankomis, kartu su savimi atvežė vaišių. Po renginio buvo galimybė prieiti prie stalų pasivaišinti ir pabendrauti su futbolo komanda „Dainava“ aktualiomis temomis – sužinoti, kokie žaidėjai žaidžia šiuo metu, kaip sekasi, su kokiais iššūkiais susiduriama žaidžiant A lygoje ir kt. Nors dalį nuteistųjų išbaidė lietus, didžiausiai aistruoliai liko ir sėkmingai bendravo su futbolininkais. Vėliau svečiai buvo palydėti pabendrauti su nuteistaisiais, kurie atlieka bausmę kalėjimo režimo sąlygomis ir atliekančiais bausmę iki gyvos galvos.

„Nesvarbu, kokios kliūtys buvo įveiktos siekiant rezultatų, svarbu tai, kad visi pajutome puikių emocijų“ – po renginio sakė Renginio organizatorė Resocializacijos skyriaus vyresnioji specialistė Jurgita Mansevičienė.

Dėkojame Dzūkijos futbolo klubui „Dainava“ už suteiktas teigiamas emocijas, šiltą bendravimą ir bendradarbiavimą su Alytaus pataisos namais, siekiant keisti požiūrį į nuteistuosius.

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. liepos 19 d. 19:37
 

Į pasimatymus su nuteistaisiais atvykstantys lankytojai turi turėti neigiamą PGR testo atsakymą (atliktą ne anksčiau kaip prieš 48 val.) arba atsivežti greitąjį SARS-COV-2 antigeno testą ir jį atlieka pareigūno/darbuotojo akivaizdoje.

Daugiau informacijos rasite čia

Dėl pasimatymų kreiptis telefonu 8 315 511 33

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?