Naujienos

Pažintinis apsilankymas

2021-08-04

2021 m. liepos 30 d. Alytaus pataisos namuose lankėsi Druskininkų policijos komisariato pareigūnų grupė. Pažintinis apsilankymas prasidėjo nuo naujai įrengtose patalpose įsikūrusio Alytaus pataisos namų Įstaigos istorijos muziejaus. Muziejuje kolegos iš Druskininkų apžiūrėjo eksponatus, žavėjosi jų gausa ir įvairumu.

Po to aplankė Pusiaukelės namus ir atvirąją koloniją. Domėjosi nuteistųjų gyvenimo sąlygomis, bausmės atlikimo tvarka. Teiravosi kaip vyksta nuteistųjų resocializacija. Domėjosi laisvalaikio organizavimu, nuteistųjų įdarbinimu už pataisos įstaigos teritorijos ribų. Svečiai buvo informuoti apie vykdomą „Pusiaukelės namų“ projektą.

Pareigūnai susipažino ir maloniai bendravo su darbuotojais. Buvo pasidžiaugta pasiekimais ir papasakota apie bendradarbiavimą su policijos komisariatais, atsakyta į jiems įdomius klausimus.


 

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. rugpjūčio 4 d. 15:55
 

Į pasimatymus su nuteistaisiais atvykstantys lankytojai turi turėti neigiamą PGR testo atsakymą (atliktą ne anksčiau kaip prieš 48 val.) arba atsivežti greitąjį SARS-COV-2 antigeno testą ir jį atlieka pareigūno/darbuotojo akivaizdoje.

Daugiau informacijos rasite čia

Dėl pasimatymų kreiptis telefonu 8 315 511 33

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?