Naujienos

Informacija darbuotojams

2021-05-27

Tam, kad atsipalaiduotumėte po ilgos dienos ar nemalonaus pokalbio jums nereikia asmeninio psichologo, nuolat telefono įrenginį pakelsiančio artimojo ar neva nė kiek nekenkiančių raminamųjų prieš miegą. Surasti sielos ramybę galite ir patys naudodamiesi tuo, ką turite savyje gražiausio – vaizduotę. 

Streso įveika – kiekvienam žmogui reikalingas ir labai naudingas įgūdis. Prisiminkite, kad stresoriai – tai tik galimybė streso pradžiai, o tai, kaip į juos reaguosime, priklauso tik nuo mūsų pačių. Labai svarbu išmokti pastebėti savo požiūrį į nemalonumus ir pasirinkti adekvačius būdus, kaip su jais susitvarkyti.

Nuo žmogaus sugebėjimo atsipalaiduoti priklauso ir kasdienis jo gyvenimas. Nuolat įsitempęs kūnas, nemažėjanti psichologinė įtampa kenkia ne tik mūsų psichinei, fizinei sveikatai, tačiau ir santykiams su aplinkiniais. Dėl šios priežasties dažnai ir kiekvienas mūsų ieškome ramybės į pagalbą pasitelkdami sau priimtinus atsipalaidavimo būdus.

Visiems ne paslaptis, kad atsipalaidavimas padeda atgauti pusiausvyrą įtampos kupinoje kasdienybėje, kai šiuolaikinis gyvenimo būdas reikalauja skubiai atlikti daugybę užduočių, pareigų, kai neretai atsiduriama įvairiose nepalankiose, stresą keliančiose situacijose. Siekiant paskatinti kiekvieną Jūsų pabūti su savimi čia ir dabar momente, sumažinti patirtą nuovargį, atgauti vidinę pusiausvyrą po įtemptos darbo savaitės bei su šypsena ir emociniu palengvėjimu palydėti į artėjantį savaitgalį nuo š. m. birželio 4 d. (penktadieniais) 15:00 val. vasaros laikotarpiu kviečiame Jus į Psichologinės ir socialinės reabilitacijos centre vyksiančius relaksacijos seansus, kurių metu mokysimės atsipalaiduoti pasitelkdami progresyvios raumenų relaksacijos, vizualizacijos, kvėpavimo praktikas. Jų metu skambės emocinę įtampą mažinantys muzikos garsai.

 

Kaip vienas iš žymiausių Danijos šiuolaikinės grožinės literatūros rašytojų Peter Hoeg yra pasakęs:

“Muzika ir ritmas randa kelią į slapčiausią vietą žmogaus sieloje”,

todėl šių užsiėmimų metu kviečiame Jus patyrinėti save slapčiausiuose savo esybės kampeliuose.

 

Užsiėmimus ves psichologė Kamilė

 

SVARBU!

Atsižvelgiant į šiuo metu esančią epidemiologinę situaciją, specialius reikalavimus, užsiėmime gali dalyvauti ne daugiau 10 asmenų. Užsiėmimai nėra tęstiniai vienai konkrečiai grupei, todėl į kiekvieną jų kviečiu užsiregistruoti iš anksto tel. nr. 365 arba el. paštu: kamile.treinauskaite@apn.lt

 

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. gegužės 27 d. 14:48