Naujienos

Andriaus Bulovo prisidėjimas prie nuteistųjų savišvietos

2021-07-16

             Alytaus pataisos namų nuteistiesiems dovanų - jogos užsiėmimai ir knygos

 

Alytaus pataisos namuose lankėsi „In Joga“ studijos instruktorius Andrius Bulovas. Jis panoro prisidėti prie nuteistųjų savišvietos galimybių, padovanodamas jiems knygų. Šios knygos atkeliavo į įstaigą ne tik iš Andriaus namų, tačiau ir iš kitų žmonių, kuriuos jogos studijos instruktorius skatino prisidėti prie šios gražios iniciatyvos. Tokia iniciatyva ir daugybė dovanojamų knygų rodo didelį visuomenės norą ir aktyvumą prisidedant prie nuteistųjų resocializacijos proceso, jų sąmoningumo ugdymo bei savišvietos galimybių. Kaip teigė pats Andrius, žmogaus gyvenime reikšmingi pokyčiai gali įvykti perskaičius jau pirmąją saviugdos knygą. Juk knyga, kaip ir joga – išvalo žmogaus širdį nuo tokių ydų kaip neapykanta, pavydas, šykštumas ir daugelio kitų emocijų ir įpročių.

Andrius į Alytaus pataisos namus atvyko ne pirmą kartą. Dar 2020-aisiais šis jogos instruktorius subūrė grupę nuteistųjų, su kuriais kiekvieną savaitę susitikdavo jogos užsiėmimuose.

Atsidėkodami už gražias iniciatyvas nuteistieji Andriui, studijos „In Joga“ įkūrėjui Alytuje, padovanojo savo rankomis iš medžio pagamintą Budos statulėlę, o įstaigos administracija įteikė jam padėką.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. liepos 16 d. 15:52
 

Į pasimatymus su nuteistaisiais atvykstantys lankytojai turi turėti neigiamą PGR testo atsakymą (atliktą ne anksčiau kaip prieš 48 val.) arba atsivežti greitąjį SARS-COV-2 antigeno testą ir jį atlieka pareigūno/darbuotojo akivaizdoje.

Daugiau informacijos rasite čia

Dėl pasimatymų kreiptis telefonu 8 315 511 33

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?