Naujienos

Renginys Tėvo dienai

2021-06-03

Tėvo diena – Lietuvoje minima pirmąjį birželio sekmadienį. Tėvo diena yra skirta švęsti tėvystę, įvertinti tėčių darbą, jiems padėkoti. Tėvo diena yra tinkamiausias laikas išreikšti dėkingumą, meilę ir pagarbą tiems tėčiams, kurie rūpinosi mumis vaikystėje ir tęsia tai šiandien, jog mūsų rytojus būtų kuo lengvesnis.

Skatinant pozityvų užimtumą Alytaus pusiaukelės namuose 2021-06-02 vyko renginys Tėvo dienai paminėti. Renginyje dalyvavo 18 nuteistųjų ir darbuotojai. Renginys buvo pradėtas nežinomo poeto žodžiais:

Kai Tu šalia – ramu, saugu ir gera,

Kai Tu toli, Tave mintim seku,

Kely pavargę, grįžtame į salą

Sutvertą iš vaikystės ir sapnų,

Kad dar kartelį prie Tavęs prisėsti,

Pažvelgt į viską Tavo akimis

Ir prie gerumo Tavo prisiliesti

Kaip, kad vaikystėj, Tėve,- širdimis.

 

Renginyje buvo diskutuota su nuteistaisiais apie tėvo pareigas, taip pat buvo pasidalinta prisiminimais apie vaikystę, dabartį, kokią įtaką mūsų gyvenime turėjo ir turi tėvas. Šiam renginiui buvo parinktas filmas biografinė drama „Ieškantys laimės“. Liūdna, sudėtinga ir tikrais įvykiais paremta drama apie sudėtingą žmogaus gyvenimą, atsiųstus gyvenimo sunkius išbandymus ir viltį gyventi geriau ypač dėl mažamečio sūnaus. Po filmo peržiūros ilgai diskutavo nuteistieji tarpusavyje, prisiminė savo sunkumus, savo nelengvą gyvenimą bei tikėjimą ir viltį...

 

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. birželio 3 d. 15:38