Naujienos

Kalėdinė popietė su šeima Alytaus pataisos namuose

2019-12-27

Štai ir Kalėdos! Kaip greitai prabėga tiek ilgai lauktos šventės! Per jas mes tikimės kažko nepaprasto ir nekasdieniško. Šiais metais tokia nepaprasta šventė buvo surengta nuteistiesiems, kuriems suteikta teisė išvykti be sargybos ar palydos: su grojančiu gitara Kalėdų Seneliu, su galimybe pataisos namuose apsilankyti artimiesiems, šeimos nariams, vaikams, su Kalėdine muzika ir gardumynais. Pirmą kartą nuteistųjų artimiesiems buvo atvertos neseniai suremontuotos, šiuo metu kalėdiškai išpuoštos gyvenamosios ir bendro naudojimo patalpos. Skambant Kalėdinei muzikai šeimos galėjo susitikti, pabendrauti, pabūti kartu. Vaikai susitiko su Kalėdų Seneliu, atnešusiu jiems nuteistųjų iš medžio išdrožinėtų dovanėlių.

Svečius pasitiko ir pasveikino pataisos namų direktorius Genadijus Lepiochinas ir darbuotojai. Vaikams pasiūlyta pažaisti stalo žaidimų, padeklamuoti eilėraščių. Svečiai taip pat galėjo apžiūrėti originalią „Origami“ darbelių parodą, susipažinti su nuteistųjų gyvenimo sąlygomis, bausmės atlikimo tvarka, laisvalaikio praleidimo būdais.

Žvarboką popietę šilumą skleidė ne tik karšta arbata, bet ir vaikų bei artimųjų šypsenos, nuoširdūs linkėjimai ir džiugi šventės atmosfera. Tikimės, kad tokios šventės padės suartinti šeimas, skatins puoselėti pačias gražiausias tradicijas, stiprins norą keisti ir nebegrįžti į pataisos namus, o laisvėje laiką leisti su brangiausiais žmonėmis.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. gruodžio 27 d. 15:53
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos