Naujienos

Kaimynų diena

2019-05-28

Gegužės 24 d. Alytaus pataisos namų kolektyvas dalyvavo Alytaus miesto savivaldybės Ulonų seniūnaičio organizuotoje Kaimynų dienos šventėje.

Penktadienio popietę seniūnaitijos kiemelis virto vienu dideliu kiemu, kuriame skambėjo dainos, vyko smagios atrakcijos, o svarbiausia, netilo kaimynų pašnekesiai, mezgėsi naujos pažintys. Buvo kviečiama kaimynus pabūti kartu, pabendrauti, geriau susipažinti. Į bendrystę skatinančią šventę atvyko ne tik vietiniai gyventojai, bet ir kaimynai, bendruomenės nariai, įstaigų atstovai, politikai, vietinės valdžios atstovai.

Šventėje dalyvavę Alytaus pataisos namų bendruomenės nariai pristatė pataisos pareigūno profesiją ir supažindino su augintiniais – tarnybiniais šunimis. Direktoriaus pavaduotojas Raimundas Markauskas kvietė jaunuolius tapti mūsų kolektyvo nariais – galimybių yra daug nuo jaunesniojo pareigūno iki vyriausiojo pareigūno.

Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų batalionas pristatė ginkluotę ir surengė ,,Pasagos" konkursą. Šventės metu kaimynai susipažino su šaudymu lankais, kuriuos pristatė ir mokė jais šaudyti Alytaus apskrities neįgaliųjų sveikatingumo ir sporto klubo „Alytupis“ atstovai.

Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras visus kvietė į masinę mankštą ir judriuosius žaidimus. O norinčių pajudėti netrūko. Skambiomis dainomis visus džiugino vietiniai atlikėjai. Gražiausias dainas kaimynams dovanojo ir krištolinio balso savininkė Vakarė.

Europos kaimynų diena – renginys, skirtas skatinti bendravimą ir socialinį solidarumą. Siekiama, kad kaimybai geriau pažintų vieni kitus, žmonės raginami tiesiog savo kieme, gatvėje ar sode suruošti nedidelę šventę.
 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. gegužės 28 d. 11:40
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos