Naujienos

Dėkojame už bendradarbiavimą

2019-09-19

2019 m. rugsėjo 19 d. Alytaus pataisos namuose lankėsi Alytaus apskrities futbolo federacijos (AAFF) prezidentas Gedimininas Daukšys. Svečią priėmė direktoriaus pavaduotojai Vygantas Laučys ir Raimundas Markauskas, Resocializacijos skyriaus viršininkas Linas Šimkus ir Veiklos organizavimo skyriaus patarėja Sonata Buzaitienė.

Susitikimo metu buvo aptarti nuteistųjų laikymo sąlygų gerinimo ir nuteistųjų užimtumo klausimai. Kalbėta apie galimybę Alytaus pataisos namuose organizuoti draugiškas futbolo varžybas tarp nuteistųjų ir Dzūkijos futbolo klubo „Dainava“ komandų. Alytaus pataisos namų vadovai padėkojo AAFF prezidentui Gedimininui Daukšui už realią pagalbą įrengiant futbolo aikštyną nuteistiesiems – Alytaus apskrities futbolo federacija padovanojo dangą futbolo aikštei.

G. Daukšys pakvietė visus, esant galimybei, atvykti stebėti „Dainavos“ komandos žaidžiamų futbolo varžybų Alytuje, o taip pat sudaryti galimybę stebėti varžybas ir nuteistiesiems, kuriems suteikta teisė išvykti be sargybos arba be palydos už pataisos įstaigos teritorijos ribų, bei Pusiaukelės namuose laisvės atėmimo bausmę atliekantiems nuteistiesiems.

Svečias aplankė jau sportuojančius naujai įrengtame aikštyne nuteistuosius. Geri darbai užkrečia, todėl tikimės sėkmingo bendradarbiavimo ir ateityje. Dar kartą dėkojame G. Daukšiui už pagalbą ir dovanas nuteistiesiems.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. rugsėjo 20 d. 07:51
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos