Naujienos

Alytaus Pusiaukelės namų nuteistieji savanoriavo padėkos koncerte

2019-11-05

Kartais nelaimės suvienija ir sutelkia žmones, skatina prisiminti artimuosius ir kaimynus, sutelkia bendruomenes, skatina geranorišką pagalbą bei paramą. Be visų neigiamų pasekmių 2019 m. spalio 16 d. padangų gamykloje Alytuje kilęs gaisras sutelkė žmones ir parodė, kokie mes galime būti vieningi, padedantys, geranoriški ir susitelkę.

Siekiant padėkoti visiems, prisidėjusiems prie gaisro gesinimo, lapkričio 3 d. buvo organizuotas padėkos koncertas „Mes dzūkai – ne paspirtukai“. Visi atlikėjai, technikai ir organizatoriai dirbo neatlygintinai, taip parodytas visuomenės dėkingumas bei dėmesys pasiaukojančiai nelaimės vietoje dirbusiems ugniagesiams, policijai ir kitiems žmonėms. Prie scenos pastatymo bei išardymo darbų prisidėjo ir Alytaus pusiaukelės namuose bausmę atliekantys nuteistieji. Koncerto organizatoriams pakvietus sekmadienį iš pačio ryto nuteistieji kartu su aktyviais Alytaus miesto bendruomenių atstovais montavo scenos pakylą, nešiojo garso aparatūrą. Vakare, išsiskirsčius atlikėjams ir žiūrovams, teko paplušėti viską išardant ir sunešant atgal į teatro salę, sukrauti į mašinas.

Koncerto organizatoriai nuoširdžiai dėkojo talkinusiems savanoriams, pasidžiaugė jų organizuotumu ir geranoriškumu. Pastebėjo, kad be stiprių vyrų pagalbos pasiruošimo ir tvarkymo darbai būtų užsitęsią daug ilgiau.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. lapkričio 6 d. 10:42
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos